салати   закуски   супи   вечеря   десерти   торти   швидко   мультиварка   заготовки

Вибираємо кави правильно

20 грудня 2010


Любителів кави такий заголовок напевно шокує: виходить, що буває правильний кави і неправильний! Ні, звичайно, мова йде лише про те, щоб ви вибирали той кави, який вам подобається, але щоб він був при цьому якісним.

Тому не варто купувати каву у вуличному кіоску чи придорожньому кафе, тому що занадто великий ризик підробки або фальсифікату. Оптимальний варіант - купувати каву в спеціалізованому магазині, де менеджер зможе дати вам кваліфіковану консультацію з приводу того чи іншого сорту і виробника.

При придбанні меленої кави або обсмажених зерен обов'язково звертайте увагу на дату, коли була проведена обсмажування, і термін придатності. Природно, кращим буде кава, який обсмажений в день помелу.

Пам'ятайте, що ціна високоякісної кави, будь то розчинної, меленого або в зернах, не може бути низькою. Тому не економте, якщо хочете пити хороший кави. До речі, найдешевший кави має найсильнішу ступінь обжарювання, при якій втрачається кислотність і, відповідно, погіршуються його смакові якості.

Купуючи кави в упаковці, ретельно огляньте її, щоб не було пошкоджень, і прочитайте всю інформацію на етикетці: країна-виробник, виробник, ступінь помелу, сорт. Якщо ви купуєте вітчизняний кави, то краще вибрати продукт, вироблений за ГОСТ преміум або вищого сорту, тоді є гарантія рівномірного обжарювання і гарного помелу кави.

Якщо ви цінуєте хороший смак кави, то набуваючи мелену каву у вакуумному брикеті, вибирайте невеликої брикет. Тоді кава не встигне видихнутися після розтину брикету.

Кава в м'яких пакетах гірше зберігає свої споживчі властивості. Однак у таких пакетах існує внутрішня мембрана, яка пропускає повітря назовні, не даючи йому потрапити всередину. Варто злегка натиснути на пакет, як ви відчуєте запах кави. Якщо у нього сильний, свіжий аромат, сміливо купуйте пакет.

Якісний розчинна кава ніколи не продається в пластикових банках, тільки в скляних або жерстяних, а ось мелену каву упаковують в скляні банки або вакуумні або м'які пакети.

Що потрібно знати, вибираючи квартиру для оренди
Давайте худнути правильно!