салати   закуски   супи   вечеря   десерти   торти   швидко   мультиварка   заготовки

Колекційні трафарети для айсінгом. Орнаменти.

29 грудня 2012


 Кажуть, що зустрічають по одягу. У наше століття перфекціонізму це відноситься не тільки до людини, але і до їжі, яку ми їмо або подаємо на вечерю або сніданок своїй родині. Прекрасною прикрасою десертів будь-якої величини і важливості стане Айсінг. У цій галереї - орнаменти для нанесення корнетиком з насадкою на плівку (з подальшим перенесенням на десерт). Крім цього, їх можна використовувати і як ідеї для прямого нанесення крему на поверхню пряників і тортів.

Айсінгом називають кремоподібну пасту, приготовану з білків і цукрової пудри. Її можна наносити у вигляді різноманітних малюнків на торти і печива, а також виготовляти з неї повітряні ажурні фігурки. Ось таку красу можна і на торт «посадити», і пригостити гостей за чаєм. Крім цього, з незастившего айсінгом ліплять різних персонажів і рослинні мотиви. Але для цього потрібен хоча б натяк на талант скульптора і творчі здібності. Крім цього, спочатку білу масу можна урізноманітнити за допомогою барвників. Багатобарвний Айсінг неймовірно гарний.

Якщо розтерти білки з цукровою пудрою, вийде дуже смачно, але суміш не буде досить пластичною для подальшої роботи з нею. Для правильної текстури айсінгом в рецепті присутні ще й лимонна кислота, або ж інший підкислювач хімічного походження. Дуже пластичною і гладкою масу для айсінгом може зробити глюкозний сироп. Таким же дією володіє і гліцерин, але він може зробити застиглий Айсінг занадто тендітним і клейким. Це дуже незручно, якщо ви хочете зробити мотиви на плівці або сітці, і дуже добре, якщо ви наносите Айсінг назовсім (на торт або печиво).

У наших альбомах ви можете знайти найрізноманітніші трафарети по вас тематиками. Якщо у вас не виходить масштабувати трафарет в інший розмір, або ж немає потрібної теми з трафаретами, напишіть про це в коментарях. Ми працюємо для вас.

Ялинка, ялинка, я тебе з'їм!
Закуска «Огіркові роли»