салати   закуски   супи   вечеря   десерти   торти   швидко   мультиварка   заготовки

Різдвяний декор. Блакитний

2 січня 2013


Кажуть, що блакитний колір погіршує апетит і краще не використовувати його в сервіровці. Однак, у східних і середземноморських країнах посуд в блакитних тонах дуже популярна, а адже харчування в цих краях вважається досить правильним. Саме тому хочу вам запропонувати добірку фото декору і сервіровки до Різдва в блакитних тонах. Небесний і бірюзовий дуже добре вписуються в інтер'єр. За допомогою досить нехитрих ходів ви зможете перетворити своє житло в святковий зимовий замок з казки.

Отже, Різдво в блакитних тонах ...

Бірюзова скатертину і іменні картки в тон - всього-то й потрібно, щоб зробити сервіровку цікавою. Решта посуд може бути і білої, і інших кольорів. Все-одно вийде дуже красиво.

Такий інтер'єр, звичайно ж, просто так не створити. Але сама ідея поєднання фіолету і бірюзи, незвичайна ялинка - ось, що тут цінно для кожного. Такі магічні кольори здатні створити відчуття свята в Різдвяний вечір.

Звичайний на вигляд стаканчик швидко і просто стає святковим. Досить стрічки і ягід для декору, які можна дуже недорого придбати практично в будь-якому магазині для рукодільниць.

І знову фіолет і бірюза - таке поєднання модно навіть для сучасних ресторанів. Це казково красиво і дуже по-святковому.

У вас простий інтер'єр і не хочеться перевантажувати його? Тоді казкове дерево з гілочок і вази з кульками - саме те, що вам потрібно. Деталей небагато, а настрій - дуже зимовий і радісне.

Звичайну сервіровку можна урізноманітнити колірними акцентами. До простий скатертини, білої посуді і кришталю додайте бірюзову серветку, свічки з блакитного парафіну і ялинкові кулі в тон. Повірте, ви не дізнаєтеся власний стіл.

Камінна або книжкова полиця - відмінне місце для різдвяних прикрас. Декоративна ялинка-конус, кулі та вогники - і у вашому будинку - Різдво!

Прикрасити можна навіть звичайний свічник. Достатньо лише підвісити на нього ялинкові кулі.

Скляна банка - не всієї лише звичайна посуд для зберігання консервації. Вона - найширше поле для творчості. Перетворіть її в свічник і зрозумієте, що це - тільки початок, і прикрасити можна все, що є в будинку.

Тарілка з новорічними кулями - початок свята. Адже саме ялинкові іграшки з самого дитинства для нас чарівні і казкові.

Біло-блакитний різдвяний стіл виглядає дуже красиво. Серветки перегукуються за кольором зі стрічками на стільцях і ялинковими кулями. А адже це - всього лише текстиль, і створити такі деталі для прикраси дуже просто.

Зберіть весь посуд в блакитних тонах, яка є у вас вдома. Доповніть її намистинами і прикрасами. Такий гармонійний ансамбль можна розмістити на журнальному столику в центрі кімнати. Вийде дуже ошатно.

Сріблясті свічники та ялинкові кулі в блакитних тонах легко створять різдвяний настрій в будь-якому будинку.

Декор блакитного кольору цікавий і незвичайний. Використовуйте ці ідеї для оформлення свого святкового інтер'єру. Звичайно ж, якщо вам більше до душі білий різдвяний інтер'єр - подивіться статтю «Різдвяний декор. Білий«. Для любителів рожевого кольору - «Різдвяний декор. Рожевий»

Блакитний добре поєднується з червоним, світло-зеленим, білим і рожевим. І кожне це поєднання буде абсолютно по-новому грати в сервіровці святкового столу.

Різдвяний декор. Рожевий
Різдвяний декор. Білий