салати   закуски   супи   вечеря   десерти   торти   швидко   мультиварка   заготовки

Рисова локшина - трохи історії

8 вересня 2013


Рисова локшина - невід'ємний елемент китайської кухні. Ще з часів до нашої ери, з династії Хан, починається історія цієї страви. Сімейні рецепти її приготування передавалися під найсуворішим секретом з покоління в покоління. На даний момент у багатьох азіатських країнах локшина залишається найпоширенішим блюдом і інгредієнтом великої кількості рецептів.

Класичний склад рисової локшини - це рисове борошно і вода. Однак, як і всі рецепти, класичним варіантом все не обмежилося - існує безліч видів локшини з добавками. Залежно від добавок локшині надають спеціальну форму - для того, щоб розрізняти їх. Ширина смужки локшини може бути від 1 до 30 мм, а довжина - чим більше, тим краще. Готуючи домашню локшину довгою, господині мислення давали роду довголіття і міцне здоров'я. Рисова локшина - біла і напівпрозора, на відміну від пшеничного локшини, звичного для європейських народів.

Рисова локшина - універсальне блюдо. Її можна подати з овочами або м'ясом в гарячому вигляді, можна приготувати з неї суп, а можна - і десерт! Тому, замовляючи рисову локшину на дім, можете замовити з неї і перше, і друге блюда, і десерт - і всі вони будуть дуже смачними і різноманітними. А якщо ви вирішили приготувати це все самі і потроїти вечірку локшини з друзями, то найкраща ідея подачі - замовити коробочки для локшини тут. І красиво, і оригінально, і зручно.

Рисову локшину можна розділити на кілька основних видів. Один з них - стрічкова локшина. Вона широко використовується у в'єтнамській кухні. Щільна на смак, вона подається до м'яса і морепродуктів. Ще один поширений вид рисової локшини - мі-фун (ще її називають фунчеза). Мі-фун дуже тонка. Тому її не варять (при варінні вона повністю розчиняється у воді), а обсмажують, або ж замочують. У холодному вигляді фучезу додають у салати, в гарячому вона хороша в супах і з овочевими стравами, приготованими в сковороді вок.

Аджика з томатної пасти
Грибна ікра з глив на зиму